Bıkkınlığın Huzuru

Evet iki tezat yanyana. Farkındayım. Ama şöyle düşünün, her şey üstünüze üstünüze geliyor ve her gelenden biraz daha ağır yaralar alıyorsunuz. (Sakın bana her şey üstüne geliyorsa sen yanlış yoldasındır gibi abuk subuk bir şey demeyin zira benim yanlış yolda olmayacağımı siz de bilirsiniz). Neyse….

Artık o kadar yorgun ve bıkkınsınız ki, bir şeyler yapmalısınız. KAÇMALISINIZ. Bir anda hayatınızda olan her şeyi kaybediyorsunuz, mutluluk sandıklarınız dahil. Bomboşsunuz. Nötr. Sıfır. Nasıl hissedersiniz?

Ben söyleyeyim; huzur dolu. Saçmalığın huzuru, boşluğun huzuru, yalnızlığın huzuru, boşvermişliğin huzuru. Huzur işte, şu aranan rahatlık.

Şu an öyle bir haldeyim. “Amaaaaan” durumu yani. Biliyorum geçici bir hal benimki ve muhtemelen sabaha geçmiş olacak ama kim takar yarını, dünü? Şimdiye bakarım ben 🙂

Ya dışındasındır çemberin ya da içinde yer alacaksın… (Dinleyin)

Yorumlar

4 Yorum / “Bıkkınlığın Huzuru”
 1. İnci Vardar dedi ki:

  Bıkkınlıkta bulunan huzurun, benim deyimimle “sütlaç olma durumunun” gayet insani olduğunu düşünürüm. Pek uzun sürmese de “küstüm ben, oynamıyorum, oyuncaklarınız da sizin olsun” diyebilmek rahatlatıcı.

  Blog’umu beğenmene ise sevindim ama hangi blog olduğunu anlamadım. 🙂

  • Erbil Deniz dedi ki:

   Söyleyecek bir şey kalmamış aklımda. Sadece teşekkür etmeyi düşünebiliyorum şu an.

 2. Pınar dedi ki:

  Bir katkım olsun istedim 😉

Fikrini Söyle

Ne düşündüğünüzü paylaşın...
Yorumunuzla birlikte resim göstermek için gravatar kullanın. gravatar!