Sıkılıyorum Diye

Şarkı sözü gibi oldu başlık “Unutursun diye çok korkuyorum”. (Yazının başlığı ve bulunduğu link farklı. Neden acaba? 🙂 )

Her zamanki gibi sıkılınca ufkumu genişletecek bloglar arıyorum ama aradığını bulamayınca insan ne hâle gelirse, ben de o hâllerin içindeyim hep. Bu da yetmezmiş gibi anlamını anlamadığım, yazıların mantığını kavrayamadığım ipe sapa gelmez bir sürü blogla karşılaşıyorum. (Aylin Aslım değişmiş mi biraz? Yazıyı yazarken gözüm takıldı TV’ye). Tamam her şeyin anlamı olması gerekmez ama ama en azından onlarca yazı içinden bir tanesinin mantığı olsun hiç değilse.

Ben yine 1 kahve + 1 sigara eşliğinde akşam için ne yiyeceğimi düşünmeye başlayayım en iyisi. Bekârlık zor, hele farklı bir ülkede daha da zor. (Bakmayın öyle söylediğime, bekârlıktan ve yalnızlıktan hoşnutum. Hâttâ o kadar ki, yalnız olmadığım evlerde pek rahat edemiyorum. Sinirlerim geriliyor. Yalnızlığa alışmış olmakla ilgili sanırım bu da. Ana cümle kısacık, ama parantez içine alınan cümle ana cümlenin 5 katı. E biraz da ben saçmalayayım dedim).

İyi bakın kendinize (Bu arada blog yeni olmasına rağmen iyi bir ziyaretçi sayısı var lâkin gelen giden ruh mu hayâlet mi anlayamadım. Ses yok da pek)

Fikrini Söyle

Ne düşündüğünüzü paylaşın...
Yorumunuzla birlikte resim göstermek için gravatar kullanın. gravatar!